موسسه ثبتی

موسسه ثبتی

موسسه ثبتی

امروزه اکثر مردم سعی بر آن دارند که فعالیت های خود را در زمینه های اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، تولیدی و غیره تحت یک قالب سازماندهی شده انجام دهند، لذا تمایل بیشتری به تاسیس انواع شرکت های تجاری و غیر تجاری نشان می دهند تا از مزایای این شرکت ها استفاده کنند، اما در عمل با توجه به عدم آگاهی مردم از مباحث پیچیده حقوقی و مواد قانونی مربوطه و عدم استفاده از کارشناسان و متخصصان در رفع مشکلات حقوقی و ثبتی ، موجب سردرگمی خود و سایرین شده و خود نیز اغلب موارد با ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی رو برو می شوند.

لذا وقتی عده ای می خواهند فعالیت های خود را در قالب شرکت های تجاری انجام دهند بایستی:

اولاَ: با انواع شرکت ها و مزایا و معایب آن ها آشنایی داشته باشند.

ثانیاَ: با اطلاع از وظایف و اختیارات و نحوه انتخاب مدیران شرکت و تشریفات خاص قانونی،جهت به ثبت رساندن شرکت های مزبور اقدام کنند؛ در غیر این صورت با مشکلات متعددی روبرو خواهند شد.

بنابراین ، با توجه به نیاز مبرم جامعه و پیچیده شدن روابط سازمانی در دنیای امروز، نیاز به حضور موسسات ثبتی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

موسسه ثبتی
موسسه ثبتی

اهداف موسسه ثبتی

چنانچه شما نیز به دنبال انجام امور ثبتی خود هستید ، توجه به نکات ذیل باعث می شود تا سریع تر به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

  • جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان

هزینه و زمان ، دو اهرم و عنصر اساسی دنیای مدرن امروز است . چنانچه ، کار را به کاردان بسپارید به راحتی می توانید اهداف خود را در کوتاه ترین زمان ، محقق کنید. ویژگی موسسه ثبت فکور ، حضور متخصصان حقوقی است که همین مهم مانع از اتلاف هزینه و زمان شما خواهد بود.

کادر مجرب و کار آزموده ی ما با استفاده از توان بالای اعضای خود، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات حقوقی و ثبتی لازم را انجام خواهد داد. مشتری مداری، ارائه ی خدمات با کم ترین هزینه و شفاف سازی کامل هزینه ها قبل از ارائه ی خدمات از ویژگی های درخشان مجموعه ی ما بوده است.

  • بهره گیری از حضور مشاوران و وکلای توانمند

عدم اطلاع از قوانین و مقررات ، عدم وجود تجربه ، قراردادهای اعتباری ضعیف ، از عوامل شکست در یک کسب و کار است.یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از هر گونه تضعیف در کسب و کار،استفاده از یک راهنما می باشد .شخصی که دارای تجربیات مرتبط با کسب و کار باشد و بتواند شما را در این امر راهنمایی کند.

بهره گیری از یک راهنما، می تواند برای دوری گزیدن از اشتباهات یا تشخیص فرصت های پنهانی نقش حیاتی را بازی کند.برای عده بسیاری از کارآفرینان و طراحان موسسات و شرکت های تجاری، روند بهره گیری از یک راهنما ( فکر ، مذاکره ، تحقیق، تجزیه و تحلیل ) به اندازه طرح نهایی و یا حتی بیشتر از آن مفید است. این کار می تواند سود زیادی برای طرح کسب و کار شما داشته باشد.

یک طرح نهایی آماده ، کاملا نشان خواهد داد که افراد توانمند و با تجربه موسسه ثبت فکور ، کار را می شناسند و آن ها را برای پیشرفت طرح های کسب و کار موسسان و مدیران شرکت به کار می بندند. در واقع، مشاوره ما ، به شما کمک خواهند کرد تا تصمیمات صحیح تری در تمامی مراحل کسب و کار تجاری خود اتخاذ نمایید.

موسسه ثبتی
موسسه ثبتی
  • آسودگی خاطر در انجام امور ثبتی

موسسه ثبت فکور ، به عنوان یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین مراکز ثبتی کشور، با بهره گیری از مجموعه ای از حقوقدانان خوشنام و فوق حرفه ای ، افتخار دارد تا کلیه امور ثبتی را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ، بدون هیچ گونه زحمتی از سوی شما به انجام برساند. بدین ترتیب  کلیه ی امور ثبتی شما توسط ما انجام خواهد شد.

همراهی متخصصان ما را در موسسه ثبت فکور پذیرا باشید.

مطالب اخیر

با ما در ارتباط باشید