روزنامه رسمی

روزنامه رسمی

روزنامه رسمی

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی یک نهاد وابسته به قوه‌ی قضائیه است و علاوه بر انتشار اخبار مرتبط با قوه‌ی قضائیه و مصوبات مجلس، چاپ آگهیِ هرگونه ثبت شرکت و ثبت برند و تغییراتی در شرکت‌ها و موسسات تجاری و غیرتجاری را بر عهده دارد و در این خصوص سند معتبری تلقی می‌گردد.

انتشار آگهی(های) ثبتی کلیه شرکت‌ها و موسسات در روزنامه رسمی کشور به عنوان ارگان رسمی قوه قضاییه، در راستای ماده‌های 197 و 200 قانون تجارت و ماده‌ی 6 نظام‌نامه مربوطه الزامی است. در صورت عدم انتشار، ثبت صورتجلسه‌ جدیدِ تغییرات در سامانه‌ ثبت شرکت‌ها امکان‌پذیر نیست.

روزنامه رسمی

در قانون ایران، ثبت و هرگونه تغییراتی در اساسنامه شرکت علاوه بر روزنامه کثیرالانتشار، نیاز به چاپ آگهی در روزنامه رسمی دارد.

آگهی چاپ شده در روزنامه رسمی را از دو طریق می‌توان دریافت کرد:
• نسخه الکترونیک یا PDF امضا شده روزنامه رسمی
• نسخه‌ی کاغذی روزنامه رسمی
در حال حاضر نسخه‌ی الکترونیکی یا PDF امضا‌ شده‌ی روزنامه رسمی از اعتبار کاملی برخوردار است و می‌تواند به جای نسخه‌ی کاغذی آن مورد استفاده قرار گیرد.

جهت مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در شرکت ثبت فکور تماس حاصل فرمایید :

درباره شرکت

ثبت فکور، ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی و رتبه بندی شرکتها با بیش از یک دهه سابقه، کارشناسان ما با سابقه بیش از 10 سال فعالیت در امور اداری، ثبتی و حقوقی متخصصان حقوقی با اطلاعات کامل و تخصصی و همچنین کادر حرفه ای با تجربه

خدمات ما

دسترسی سریع

تماس با ما

مطالب اخیر

با ما در ارتباط باشید