درباره ما

شرکت ثبت فکور

ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی و رتبه بندی شرکتها با بیش از یک دهه سابقه، کارشناسان با سابقه بیش از 10 سال فعالیت در امور اداری، ثبتی و حقوقی متخصصان حقوقی با اطلاعات کامل و تخصصی و همچنین کادر حرفه ای با تجربه

خیابان مدنی شمالی روبه روی بانک ملت پلاک 1034

02177033012 | 09120332167 | 09925461445

info@sabtfakor.ir

سوالات متداول

در تعریف ساده، علامت تجاری یا برند به هر نوعی از اصطلاح، نشانه، نماد، علامت، عدد، طرح و ترکیبی گفته می شود که با ثبت آن برای محصولاتی که می فروشیم و یا خدماتی که ارائه می دهیم، می توانیم جلوی سو استفاده، کلاه برداری و حتی اعمال تحریم را بگیریم.

اولین مرحله برای ثبت برند مناسب این است که دقیقا بدانیم برای چه به برند نیاز داریم و قرار است چه تمایزی را نشان دهیم. البته بهترین و معقول ترین توصیه این است که حتما با کارشناسانی که در این امر خبره هستند، صحبت کنیم تا بتوانیم بهترین برند را انتخاب کنیم، زیرا انتخاب برند اشتباه می تواند زمان بسیاری زیادی را از ما بگیرد.

دومین مرحله از مراحل ثبت برند، ارسال کردن نام و لوگوی شرکت به صورت اظهارنامه به اداره ثبت علامت تجاری است. باید چند روزی منتظر بمانیم تا کارشناسان اداره ثبت علامت تجاری، برند ما را تایید کنند. در صورت تایید، باقی مراحل ثبت برند مثل تکمیل مدارک را انجام داده و در صورت عدم تایید، با مشورت کارشناسان متخصص در زمینه ثبت برند، نقص های موجود را رفع و آن را دوباره برای اداره ارسال کنیم. البته بهتر است قبل از این کار برند را استعلام کرده، تا در صورت تکراری بودن از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود.

در آخرین مرحله ثبت برند، باید لوگو و برند خود را در روزنامه اگهی کنیم تا اگر شخص حقیقی یا حقوقی ای اقدام به شکایت با عنوان هایی چون سوءاستفاده یا تکراری بودن آن نکرد، پس از گذشت زمان قانونی برند ما ثبت شود.

1-حداقل 3 نفر عضو+ 2 نفر بازرس
2-حداقل  35 درصد سرمایه نقداَ پرداخت شود.
3-حداقل سرمایه 1000000ریال
4-حداقل سن مدیر عامل شرکت باید 23 سال باشد.